Services

Kreacja marki

Kreujemy brandy, obok których nie przechodzi się obojętnie.

W warunkach wzmożonej konkurencyjności, kreacja marki znacznie wykracza poza projektowanie logo czy wymyślenie hasła sprzedażowego. Jesteśmy świadomi dynamicznie zachodzących zmian, obserwujemy nowe trendy i dbamy o to, by nasi klienci byli postrzegani jako organizacje nowoczesne, profesjonalne, idące z duchem czasu.  Poprzez odpowiednio dopasowany design, tworzymy przyciągającą osobowość marki. Taką, która zwraca uwagę i zostaje zapamiętana.

Kreacja marki
Nazwa marki

Na podstawie wytycznych i pomysłów naszych klientów, tworzymy ciekawe i zapadające w pamięć nazwy dla marek i produktów.

Logo

Projektowanie logo to nasza specjalność. Uważamy, że estetyczne i zgodne z tożsamością marki logo to fundament identyfikacji wizualnej nowoczesnej firmy.

Księga znaku

Przygotowujemy księgę znaku, czyli instrukcję na temat tego, jak używać logo marki pod kątem konstrukcji, typografii i kolorystyki.

Księga identyfikacji wizaulnej

Dzięki profesjonalnie wykonanej księdze identyfikacji wizualnej, nasi klienci wiedzą jak w spójny sposób wykorzystywać elementy graficzne w komunikacji marketingowej.

Key visual

Key Visual, czyli wizualny motyw przewodni, pozwala markom kreować unikalną tożsamość i rozpoznawalny wizerunek.

Projektowanie graficzne

Projektujemy grafiki dostosowane do swoich zadań.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze graficznej. Oznacza to drogę od projektowania logo i motywu przewodniego, przez tworzenie grafik na potrzeby ulotek, plakatów, bannerów czy opakowań, po kreatywne rozwiązania w sferze digitalowej – graficzną oprawę strony internetowej, grafiki na social media czy wizualizacje. Przykładamy szczególną wagę do tego, by każdy element graficzny był przemyślany i spójny ze strategią firmy, a jednocześnie na swój sposób zaskakiwał, przyciągał uwagę i niósł powiew świeżości.

Projektowanie graficzne i UI
Materiały POS

Realizujemy projekty na potrzeby materiałów POS, takich jak plakaty, ulotki, naklejki, standy, kasetony czy roll-up’y.

Opakowania

Dobry produkt to nie wszystko – coraz większa grupa klientów zwraca uwagę na estetyczne opakowania, pudełka czy etykiety. Z przyjemnością zaprojektujemy je dla Twojej firmy!

Web design

Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych i efektownych, a jednocześnie intuicyjnych i funkcjonalnych stron internetowych.

Ilustracje

Nasz zespół grafików tworzy oryginalne, przyciągające uwagę ilustracje do wykorzystania w działaniach marketingowych, mediach społecznościowych lub branżowych publikacjach.

Wizualizacje

Możemy przygotować dla Twojej marki wizualizację wnętrza, gadżetu, opakowania, reklamy czy strony internetowej, w tym również wizualizację 3D.

Video i Animacja

Tworzymy animacje które poruszają odbiorców.

Promowanie marki, produktów, usług lub idei za pomocą filmów i animacji stanowi obecnie jeden z najsilniejszych trendów w branży reklamowej. Marki z powodzeniem wykorzystują krótkie formy filmowe na różnorodnych nośnikach przekazu, takich jak strona internetowa, profile w social mediach, firmowy kanał w serwisie YouTube, stoisko na branżowych targach czy firmowa konferencja. Innymi słowy – przemyślana, profesjonalna i efektowna animacja lub produkcja wideo to inwestycja, która z pewnością zaprocentuje jako skuteczna forma reklamy.

Animacja i video
Video explainer

Tworzymy krótkie filmy/animacje, które w prosty sposób wyjaśnią Twoim odbiorcom działanie produktu, zalety usługi, aspekty techniczne czy cel kampanii społecznej.

Video produktowe

Profesjonalny film przedstawiający najważniejsze cechy i zalety Twojego produktu z powodzeniem wykorzystasz na stronie internetowej, w social mediach oraz na branżowych eventach.

Spot promocyjny

Nasz dział produkcji wideo tworzy efektowne i przyciągające uwagę spoty promocyjne - reklamujące produkty, usługi, wydarzenia oraz akcje społeczne.

Potrzebujesz

kreacji, projektu, animacji?

Wypełnij krótki formularz a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i harmonogram współpracy. 

To
work!

Write to us
what you need,

leave us your contact details and we will analyze the topic free of charge and come back with an offer.

Your contact details    What can we do for you?